Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)

Ukryta kamera przy sobie – długopis szpiegowski cz. 2

Posted by      04/25/2018 14:18:11    Comments 0
Ukryta kamera przy sobie – długopis szpiegowski cz. 2

Ukryta kamera przy sobie to prosty sposób na monitorowanie różnorodnych sytuacji życiowych. Może przydać się zarówno podczas spotkań służbowych, jak i prywatnych rozmów. Ostatnio zaprezentowaliśmy przykłady najpopularniejszych kamer w okularach, które pozwalają na rejestrację obrazu tam, gdzie akurat patrzy użytkownik. Jednak nie do wszystkich musi przemawiać to rozwiązanie. Na szczęście na rynku gadżetów szpiegowskich istnieje cała gama propozycji. Dziś przedstawiamy kolejną sprawdzoną opcję, jaką są długopisy szpiegowskie.

Długopis z kamerą DVR – HD 1280

Największą zaletą tego modelu jest znakomita jakość nagrania, zarówno obrazu jak i dźwięku. Ponadto długopis cechuje się dyskretnym designem, przez co nie przykuwa uwagi osób trzecich. Umieszczona powyżej skuwki kamera pozwala włożyć urządzenie do kieszeni koszuli lub marynarki. W ten sposób bez problemu nagramy to, co dzieje się przed nami.

Ten stylowy i elegancki długopis szpiegowski daje możliwość nagrania do 70 minut video z dźwiękiem. Umożliwia to karta micro SD oraz wytrzymały, lito-jonowy akumulator, którego naładowanie w całości zajmuje jedynie 3 godziny.

Ponadto w zestawie znajduje się kabel USB, z pomocą którego bez problemu podłączymy sprzęt do komputera lub ładowarki. Urządzenie zachowuje się jak pendrive, by przenieść z niego lub na niego dane, nie potrzeba żadnych sterowników. Proces ten jest szybki i bardzo intuicyjny, bez problemu wykona go każdy przeciętny użytkownik komputera.

Długopis z kamerą Full – HD v2

Drugą proponowaną dzisiaj opcją jest długopis z kamerą Full – HD v2. To nowoczesne urządzenie szpiegowskie wyróżnia się kamerą o najwyższej rozdzielczości gwarantującą znakomitą jakość nagrań. Rozdzielczość wynosi 1080P i pozwala nagrywać z prędkością 30 klatek na sekundę. Ponadto przy pomocy długopisu zrobimy zdjęcia o rozdzielczości 2560 x 1440 px. Jeśli więc zależy wam na wysokiej jakości nagrań i zdjęć, ten model będzie dla was najlepszym wyborem.

Ponadto produkt posiada doskonałej jakości akumulator wielokrotnego ładowania, pozwalający na nagrywanie 70 minut materiału bez przerwy. W długopisie umieścimy też dyskretnie schowaną kartę micro SD o pamięci nawet do 32 GB.

Ten nowoczesny długopis z kamerą został zaprojektowany tak, by nie przykuwać uwagi osób trzecich. Dyskretna osłonka pozwala ukryć obiektyw. Ponadto wygląd produktu nie różni się niczym od tradycyjnych długopisów, łączenie z funkcją pisania. Bez problemu też podłączymy urządzenie do komputera lub ładowarki za pomocą dołączonego do zestawu kabla USB.

Długopis szpiegowski to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć kamerę przy sobie. Nagrywanie z pomocą tego urządzenia jest niezwykle łatwe. Wszystko uruchamia się i zatrzymuje przy pomocy jednego guzika. Umieszczenie urządzenia w kieszeni koszuli lub marynarki pozwala uchwycić obraz znajdujący się przed nami. Produkt znakomicie sprawdza się podczas ważnych spotkań biznesowych, negocjacji czy rozmów kwalifikacyjnych.

Leave a Reply