Detektywistyczny prezent dla seniora cz. 2

Detektywistyczny prezent dla seniora cz. 2

Starsze osoby mają swoje ograniczenia. Zdarza im się o czymś zapomnieć, mogą mieć problemy zdrowotne np. z poruszaniem się. Stanowią też potencjalnie łatwiejsze ofiary dla złodziei. Dlatego warto zapewnić seniorom maksimum bezpieczeństwa. Nasze akcesoria szpiegowskie wam w tym pomogą. W poprzednim wpisie doradzaliśmy wybór najlepszego lokalizatora i dyktafonu dla osoby starszej. Dziś podpowiadamy, jak zabezpieczyć dom i działkę seniorów przed nieproszonymi gośćmi.

Ochrona domu lub działki

Osoby starsze często stają się łatwymi ofiarami kradzieży. Warto więc zabezpieczyć dom profesjonalną kamerą, która sprawi, że babcia i dziadek poczują się bezpieczniej. Potencjalnych złodziei skutecznie odstraszy kamera EYE 360 Wi-Fi, którą z powodzeniem można zainstalować przed wejściem do domu. W ten sposób z łatwością możemy monitorować, czy nie kręci się tam nikt podejrzany.

Dobrze jest również zainstalować kamerę wewnątrz domu, która będzie monitorować sytuację pod nieobecność właścicieli. Idealnym wyborem będzie kamera zamaskowana w przedmiotach codziennego użytku. Sklep Gospy.pl oferuje szeroką gamę tego typu urządzeń. Może być to kamera w ramce na zdjęcie, żarówce, czujce przeciwpożarowej, wieszaku czy notesie. Oferujemy także indywidualna

instalację kamery w przedmiocie wybranym przez klienta.

Fotopułapka do ogrodu lub na działkę

Drugim rozwiązaniem jest instalacja fotopułapki. Polecamy jej zakup, zwłaszcza gdy seniorzy dysponują dużym ogrodem, wtedy można zainstalować sprzęt na wybranym drzewie. Fotopułapki znakomicie sprawdzają się także na działkach. Ich instalacja sprawi, że babcia i dziadek będą spać spokojnie, nie obawiając niepożądanych osób na ich posesji.

Szczególnie polecamy Kamerę Leśną TV-6340W50 odporną na wszelkie warunki pogodowe, doskonale wtapiającą się w otoczenie z możliwością ciągłej pracy do 3 miesięcy. Ponadto urządzenie posiada funkcję wykrywania ruchu i stabilizację obrazu, co gwarantuje rejestrację danych w wysokiej jakości. Dodatkową zaletą urządzenia jest nagrywanie w trybie nocnym, co oznacza, że nawet nagranie w kompletnej ciemności będzie czytelne.

Zabezpieczenie posesji babci i dziadka pozwoli im poczuć się bezpieczniej we własnym domu. Umieszczenie widocznych kamer skuteczne odstraszy potencjalnych złodziei. Decydując się na funkcjonalną kamerę Wi-Fi lub dyskretną fotopułapkę, zapewnimy naszym najbliższym większy komfort codziennego funkcjonowania, za co z pewnością będą nam wdzięczni.

O nas

Sklep detektywistyczny Gospy zajmuje się sprzedażą urządzeń szpiegowskich, które umożliwiają między innymi śledzenie danej osoby/pojazdu, podsłuchiwanie, czy nagrywanie obrazu i dźwięku za pomocą minikamer. Gospy powstał w odpowiedzi na rosnącą potrzebę korzystania z urządzeń detektywistycznych. Nasze artykuły przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych detektywów, jak i dla osób, które chciałyby samodzielnie skorzystać z akcesoriów szpiegowskich. W naszym asortymencie znajdą Państwo urządzenia zaawansowane technologicznie, a jednocześnie proste w obsłudze, nie wymagające posiadania szerokiej wiedzy z zakresu szpiegowania.

Ostatnie posty

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (Nie publikowany)
   Strona www: (Adres strony wwwhttp://)
* Treść:
Podaj kod
Projekt i realizacja 2014 DiH.pl