Detektywistyczny prezent dla seniora cz. 1

Detektywistyczny prezent dla seniora cz. 1

Akcesoria detektywistyczne i gadżety szpiegowskie to sprzęt nie tylko dla profesjonalistów. Wesprą one codzienne funkcjonowanie osób w każdym wieku, nawet seniorów. Tym ostatnim są szczególnie polecane, gdyż zapewnią bezpieczeństwo w różnych sytuacjach. Dziś udowodnimy wam, dlaczego sprzęt szpiegowski jest idealnym prezentem dla babci lub dziadka.

Lokalizator dla bezpieczeństwa seniora

Lokalizator GPS to znakomity prezent dla osoby starszej. Dzięki niemu zawsze będziemy wiedzieć, gdzie babcia czy dziadek przebywa. Możemy też dyskretnie monitorować, czy senior nie zasłabł lub nie przewrócił się na spacerze, albo po prostu nie zgubił drogi. To niewielkie urządzanie podniesie więc w znacznym stopniu poczucie bezpieczeństwa osoby starszej.

Doskonałym wyborem będzie tutaj lokalizator GPS Trackimo cechujący się niewielkimi rozmiarami. Można go wrzucić do damskiej torebki lub kieszeni kurtki. Senior więc nawet nie zauważy, że go ma. Duża zaletą urządzenia jest wysoka dokładność lokalizacji i możliwość śledzenia sygnału przez stronę www. Ponadto możemy zdefiniować obszar dla lokalizatora i otrzymamy alarm SMS lub e-mail, gdy urządzenie znajdzie się poza wyznaczoną strefą. Uchroni to osobę starszą przed zgubieniem się. Do tego sprzęt posiada przycisk SOS, który może wykorzystać osoba starsza w sytuacji „awaryjnej”, po naciśnięciu przycisku lokalizator wyśle powiadomienie (alert) oraz prześle aktualną pozycję.  W ten sposób osoba zaalarmowana może łatwo wezwać pomoc w razie nagłych wypadków.

Drugą propozycją jest lokalizator GPS KP-12, który może pracować na jednym doładowaniu nieprzerwanie do 50 dni. Urządzenie zostało wyposażone w dodatkowe funkcje takie jak czujnik ruchu, wstrząsu czy prędkości. Podobnie jak wcześniejszy sprzęt posiada możliwość zdefiniowania geosfery. Z nim każdy poczuje się bezpiecznie.

Dyktafon na problemy z pamięcią

Dobrym pomysłem na prezent dla babci czy dziadka jest również dyktafon. Przyda się on seniorowi w różnych sytuacjach. Pozwoli stworzyć notatki głosowe, przygotować listę zakupów czy nawet nagrać rozmowę w banku lub urzędzie. W przypadku kłopotów z pamięcią osoba starsza może sama dla siebie nagrywać pomocne wskazówki, które odsłucha w momencie dezorientacji. Dyktafon przyda się również do monitorowania zdrowia. Zarejestrowane codzienne komentarze mogą być przydatną informacją dla lekarza.

Szczególnie polecamy mini dyktafon cyfrowy VX-13 o dyskretnym wyglądzie i wysokiej jakości rejestracji dźwięku. Daje on możliwość do 100 godzin nagrania na kracie pamięci 8 GB. W prosty sposób można przenieść pliki do komputera i zabezpieczyć hasłem w celu zwiększenia prywatności. Nagrania odsłuchamy także przez słuchawki podłączone bezpośrednio do urządzenia. Dyktafony cechują się łatwością obsługi - przeważnie jest to jeden przycisk.

Przedstawiliśmy kilka niezawodnych sposobów na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa osoby starszej. W następnej części podpowiemy, jaki zabezpieczyć dom i działkę seniora przed niepożądanym działaniem złodziei.

O nas

Sklep detektywistyczny Gospy zajmuje się sprzedażą urządzeń szpiegowskich, które umożliwiają między innymi śledzenie danej osoby/pojazdu, podsłuchiwanie, czy nagrywanie obrazu i dźwięku za pomocą minikamer. Gospy powstał w odpowiedzi na rosnącą potrzebę korzystania z urządzeń detektywistycznych. Nasze artykuły przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych detektywów, jak i dla osób, które chciałyby samodzielnie skorzystać z akcesoriów szpiegowskich. W naszym asortymencie znajdą Państwo urządzenia zaawansowane technologicznie, a jednocześnie proste w obsłudze, nie wymagające posiadania szerokiej wiedzy z zakresu szpiegowania.

Ostatnie posty

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (Nie publikowany)
   Strona www: (Adres strony wwwhttp://)
* Treść:
Podaj kod
Projekt i realizacja 2014 DiH.pl