Zegarki szpiegowskie dla pań

Zegarki szpiegowskie dla pań

Nie tylko mężczyznom marzy się, by być jak James Bond. Są panie, które również chciałyby się poczuć niczym bohaterka filmu sensacyjnego, a Gospy.pl im to umożliwia. Specjalnie z myślą o nich przedstawiamy dwa eleganckie, stylowe damskie zegarki szpiegowskie, które nie tylko świetnie się prezentują, ale obfitują w szereg funkcji pozwalających poczuć się jak prawdziwa kobieta – szpieg.

Zegarek szpiegowski V-PINK-01 z kamerą D-11

To idealny model dla każdej kobiety. Łączy w sobie delikatny, stylowy design oraz wielość szpiegowskich funkcji. Urządzenie posiada ukrytą kamerę o rozdzielczości 640 x 480 px, która umożliwia nagrywanie około 70 minut filmu wraz z dźwiękiem. Ponadto sprzęt ma możliwość rejestracji samego dźwięku, został też wyposażony w odtwarzacz MP3 i słuchawki, pamięć 8 GB. Posiada również funkcję robienia zdjęć.

Zegarek D-11 jest bardzo prosty w obsłudze. Kamerę uruchamia się za pomocą jednego przycisku, podobnie z rejestracją dźwięku. Nie ma obaw, że sprzęt zwróci na siebie uwagę osób trzecich. Zarówno kamera, jak i rejestrator dźwięku są sprytnie ukryte, co sprawia, że na pierwszy rzut oka urządzenie wygląda jak tradycyjny zegarek.

W łatwy sposób przeniesiemy również nagrania do komputera. Sprzęt został wyposażony w kabel USB, z a pomocą którego bez problemu przeniesiemy wszelkie pliki. Urządzenie jest wykrywane jak tradycyjny pendrive, możemy go więc używać także jako przenośny nośnik danych.

Zegarek szpiegowski D-10

Dla tych z pań, które wymagają od zegarka szpiegowskiego czegoś więcej, została stworzona wersja D-10. W porównaniu z poprzednikiem urządzenie posiada kamerę full-HD, która nagrywa obraz w idealnej rozdzielczości. Ponadto sprzęt ma możliwość rejestrowania obrazu w nocy, dzięki diodom podczerwieni IR, która uruchamiają się samoczynnie w przypadku słabego oświetlenia.

Zegarek D-10 wyposażony jest w 8 GB pamięci, kabel USB, z pomocą którego łatwo naładujemy baterię i przeniesiemy nagrania do komputera. Ponadto gadżet jest intuicyjny w obsłudze, wszystkie funkcje uruchamiamy z pomocą jednego przyciśnięcia przycisku. Zwieńczeniem jego zalet jest stylowy, prawdziwie kobiecy design, który sprawia, że osobom trzecim nawet nie przejdzie przez myśl prawdziwe zastosowanie zegarka.

O nas

Sklep detektywistyczny Gospy zajmuje się sprzedażą urządzeń szpiegowskich, które umożliwiają między innymi śledzenie danej osoby/pojazdu, podsłuchiwanie, czy nagrywanie obrazu i dźwięku za pomocą minikamer. Gospy powstał w odpowiedzi na rosnącą potrzebę korzystania z urządzeń detektywistycznych. Nasze artykuły przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych detektywów, jak i dla osób, które chciałyby samodzielnie skorzystać z akcesoriów szpiegowskich. W naszym asortymencie znajdą Państwo urządzenia zaawansowane technologicznie, a jednocześnie proste w obsłudze, nie wymagające posiadania szerokiej wiedzy z zakresu szpiegowania.

Ostatnie posty

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (Nie publikowany)
   Strona www: (Adres strony wwwhttp://)
* Treść:
Podaj kod
Projekt i realizacja 2014 DiH.pl