Kamera ukryta w przedmiocie codziennego użytku? – To możliwe!

Kamera ukryta w przedmiocie codziennego użytku? – To możliwe!

Gospy.pl oferuje instalację kamer, podsłuchów, lokalizatorów GPS, dyktafonów w sprzęcie wybranym przez Klienta. Jest to najbardziej dyskretne rozwiązanie, gdyż nie wzbudzi podejrzeń nawet wyjątkowo podejrzliwych osób. Znakomicie sprawdza się w biurze, domu, samochodzie i wszędzie tam, gdzie potrzebujesz doskonale ukrytego sprzętu szpiegowskiego.

Aby kamera lub podsłuch prawidłowo spełniały swoje funkcje, muszą być ukryte w odpowiedni sposób, w odpowiednim położeniu i czasie. W Gospy.pl doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego prócz gotowych zamaskowanych gadżetów szpiegowskich oferujemy usługę instalacji sprzętu detektywistycznego w wybranym przez klienta przedmiocie. Jest to znakomite rozwiązanie w przypadku, kiedy pojawienie się nowego przedmiotu, mogłoby wzbudzić podejrzenia osób trzecich. Urządzenia ukryte w starej zabawce, sprzęcie AGD czy RTV nie zwrócą niczyjej uwagi.

Instalujemy kamery, podsłuchy, lokalizatory i dyktafony w każdym przedmiocie, który spełnia odpowiednie wymagania dotyczące wielkości, przestrzeni przeznaczonej na ukrycie sprzętu. Jeżeli wymagana jest długotrwała praca urządzenia – możliwość doprowadzenia zasilania stałego. . W przypadku kamer istotne jest także miejsce, w którym zostanie umieszczony obiektyw.

Dlaczego warto?

Sprzęt szpiegowski ukryty w wybranym przez ciebie produkcie gwarantuje 100% dyskrecji. Możesz go z powodzeniem umieścić w każdym miejscu i dostosować do okoliczności. W przeciwieństwie do kamer i podsłuchów instalowanych samodzielnie, nie musisz szukać odpowiedniego umiejscowienia – wystarczy, że umieścisz wybrany przedmiot tam, gdzie tego aktualnie potrzebujesz.

W niektórych przypadkach zakup sprzętu szpiegowskiego ukrytego w gotowych przedmiotach może wzbudzić podejrzenia osób trzecich. Gdy na półce pojawi się nowy zegar, budzik, ramka na zdjęcia. Można wyeliminować ten problem poprzez zainstalowanie np. kamery w sprzęcie który stoi w pomieszczeniu już od dłuższego czasu.

Oferta instalacji urządzeń szpiegowskich

Sklep detektywistyczny Gospy.pl indywidualnie dopasowuje każdą ofertę do potrzeb klienta. Wystarczy się z nami skontaktować mailowo lub telefoniczne, a nasi eksperci odpowiedzą na Twoje wszelkie pytania i doradzą wybór najlepszego sprzętu i przedmiotu. Cena instalacji rozpoczyna się już od 249,99 zł, ale ostateczny koszt ustalany jest po doprecyzowaniu szczegółów usługi.

Skontaktuj się z nami już teraz i poznaj najdyskretniejszy sposób wykorzystania profesjonalnych gadżetów szpiegowskich w twoim domu, pracy czy samochodzie!

O nas

Sklep detektywistyczny Gospy zajmuje się sprzedażą urządzeń szpiegowskich, które umożliwiają między innymi śledzenie danej osoby/pojazdu, podsłuchiwanie, czy nagrywanie obrazu i dźwięku za pomocą minikamer. Gospy powstał w odpowiedzi na rosnącą potrzebę korzystania z urządzeń detektywistycznych. Nasze artykuły przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych detektywów, jak i dla osób, które chciałyby samodzielnie skorzystać z akcesoriów szpiegowskich. W naszym asortymencie znajdą Państwo urządzenia zaawansowane technologicznie, a jednocześnie proste w obsłudze, nie wymagające posiadania szerokiej wiedzy z zakresu szpiegowania.

Ostatnie posty

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (Nie publikowany)
   Strona www: (Adres strony wwwhttp://)
* Treść:
Podaj kod
Projekt i realizacja 2014 DiH.pl