Zegarek z kamerą – czy warto?

Zegarek z kamerą – czy warto?

Zegarek szpiegowski to niezwykle użyteczny gadżet, który pozwoli Ci dyskretnie nagrać około 70 minut wideo w prosty sposób. Możesz poczuć się jak James Bond. Poznaj największe zalety tego gadżetu szpiegowskiego.

Zalety zegarków szpiegowskich

Zegarek szpiegowski to wielofunkcyjne urządzenie, które zabierzesz ze sobą wszędzie. Zegarek umożliwia nagrywanie dźwięku i obrazu za pomocą kamery umieszczonej w dolnej części tarczy. Sprzęt jest  intuicyjny w obsłudze, dzięki czemu z łatwością skorzysta z niego nawet laik.

Oferowane w Gospy.pl zegarki posiadają funkcje ukrytej kamery oraz dyktafonu. Nagrywają obraz w wysokiej rozdzielczości 1280 x 960 px lub full-HD w zależności od modelu. Wyposażone zostały w 8 GB pamięci wewnętrznej. Akumulator wielokrotnego ładowania wystarcza na ok 70 minut nagrywania. Urządzenie może też rejestrować sam dźwięk. Zapisane pliki łatwo przenieść do komputera. Wystarczy podłączyć sprzęt za pomocą kabla USB - zachowuje się tak samo jak tradycyjny pendrive.

W niektórych z prezentowanych modeli występują dodatkową funkcje np. wodoszczelność 30M, odtwarzacz MP3 czy tryb nocny wykorzystujący diody podczerwieni, które umożliwiają rejestrację obrazu w nocy.

Dodatkowym atutem naszych zegarków jest pełna dyskrecja - zarówno wejście USB, jak kamera są znakomicie zakamuflowane przed wzrokiem osób trzecich. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, kamerę i dyktafon włączymy i wyłączymy z pomocą jednego przycisku.

W naszym sklepie detektywistycznym znajdziecie różnorodne modele dopasowane do gustów estetycznych klientów. Oferujemy zegarki sportowe, eleganckie, na bransolecie lub pasku skórzanym, a także damskie i męskie. Każdy więc znajdzie coś dla siebie.

Wady zegarków szpiegowskich

Mimo, że nasze zegarki są wysoce funkcjonalne, posiadają również kilka niedogodności. Należy wspomnieć, że zegarek ciężko skierować precyzyjnie na twarz rozmówcy, przez co trudniej nagrać taki obraz, jakiego potrzebujemy.  Tykająca wskazówka w zegarku może obniżać nieznacznie jakość nagrywanego dźwięku. Dlatego jako alternatywę oferujemy wam okulary szpiegowskie, które także znajdziecie w Gospy.pl. Montaż kamery w okularach sprawia, że nagrywany obraz podąża za naszym wzrokiem, nie musimy więc martwić się, że nagramy nie to, co chcieliśmy. Wybierając okulary, eliminujemy także problem tykającej wskazówki.

Wielka wyprzedaż zegarków

Obecnie w Gospy.pl trwa wielka wyprzedaż zegarków szpiegowskich. Ceny spadają nawet o 70%! Jest to znakomita okazja do zakupu wybranego przez siebie sprzętu. Przecenionych zostało aż 12 modeli, wśród których z powodzeniem znajdziecie wersję szytą ma miarę waszych potrzeb. Spieszcie się! Oferta trwa tylko do wyczerpania zapasów.

O nas

Sklep detektywistyczny Gospy zajmuje się sprzedażą urządzeń szpiegowskich, które umożliwiają między innymi śledzenie danej osoby/pojazdu, podsłuchiwanie, czy nagrywanie obrazu i dźwięku za pomocą minikamer. Gospy powstał w odpowiedzi na rosnącą potrzebę korzystania z urządzeń detektywistycznych. Nasze artykuły przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych detektywów, jak i dla osób, które chciałyby samodzielnie skorzystać z akcesoriów szpiegowskich. W naszym asortymencie znajdą Państwo urządzenia zaawansowane technologicznie, a jednocześnie proste w obsłudze, nie wymagające posiadania szerokiej wiedzy z zakresu szpiegowania.

Ostatnie posty

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (Nie publikowany)
   Strona www: (Adres strony wwwhttp://)
* Treść:
Podaj kod
Projekt i realizacja 2014 DiH.pl