Alternatywne wykorzystanie miniaturowego GPS-a

Alternatywne wykorzystanie miniaturowego GPS-a

Lokalizatory GPS mają coraz szersze zastosowanie. Ich zminiaturyzowane rozmiary powalają na wrzucenie urządzenia do plecaka, torebki, samochodu, kieszeni, właściwie wszędzie, gdzie potrzebujemy. Jeśli do tej pory GPS kojarzył ci się tylko z nawigacją samochodową, to czas zmienić podejście.

Nadajniki GPS stają się coraz mniejsze, ale mimo miniaturyzacji ich funkcjonalność wzrasta. Gwarantują długą żywotność baterii, częstą aktualizację lokacji, monitoring z poziomu telefonu lub strony www. Dzięki temu można je wykorzystać w wielu niestandardowych sytuacjach.

W podróży

Największym problemem w trakcie podróży, zwłaszcza samolotem, jest zagubiony bagaż. Ta nieprzyjemna sytuacja zdarza się częściej, niż myślicie. GPS umieszczony w walizce pozwoli nam uchronić się przed tym przykrym zdarzeniem. Dzięki niemu łatwo sprawdzimy, czy nasz bagaż utknął na lotnisku czy przez przypadek znalazł się w innym samolocie lub może ktoś go ukradł.

Nad skorzystaniem z nadajnika powinny też zastanowić się osoby, które lubią podróżować w samotności. Z jednej strony jest to niekwestionowana przygoda, ale z drugiej doświadczenie pełne niebezpieczeństw, zwłaszcza kiedy wybieramy się do odległego kraju o zupełnie innej kulturze. W takich sytuacjach nadajnik GPS ułatwi naszą lokalizację w momencie nieprzewidzianych wydarzeń, a możliwość jego śledzenia uspokoi naszych bliskich.

W biznesie

Biznesmeni często przewożą ze sobą teczki pełne ważnych dokumentów czy notebooki z istotnymi danymi. Ich zgubienie czy kradzież mogą mieć katastrofalne konsekwencje dla całej firmy, dlatego warto do takiej aktówki czy notebooka podpiąć nadajnik, który umożliwi znalezienie zguby w razie wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji.

Wartościowe przesyłki

Zdarza się, że wartościowe dokumenty czy przedmioty trzeba przesłać za pomocą poczty czy kuriera. Różnie bywa z tego typu przesyłkami, dlatego warto się zabezpieczyć miniaturowym GPS-em, który umożliwi lokalizację paczki w razie kłopotów. Co prawda przewoźnicy umożliwiają nam śledzenie transportu na stornach internetowych, ale nie są one aktualizowane na bieżąco, co bywa frustrujące. Ponadto w razie zagubienia się przesyłki na poczcie czy u kuriera, żadna strona internetowa nie wskaże nam jej miejsca pobytu, a nadajnik zrobi to bez problemu.

Trackimo – nadajnik GPS do zadań specjalnych

We wszystkich wyżej wymienionych sytuacjach idealnie sprawdzi się nadajnik Trackimo o rozmiarach mniejszych niż pudełko zapałek. Można go wrzucić zarówno do bagażu, aktówki, przykleić do notebooka czy wrzucić do kurierskiej przesyłki. To nowoczesne urządzenie szpiegowskie lokalizuje z dokładnością do 2-3 metrów. Można je śledzić z pomocą strony www lub przez telefon. Bez problemu sprawdzimy również historię jego położenia, gdyż jest ona zapisywana na bieżąco. Sygnał z nadajnika lokalizowany jest na całym świecie. W ofercie sklepu gospy.pl zajdziecie Trackimo w naprawdę przystępnych cenach oferujących dodatkowo miesiąc lub nawet 13 miesięcy (w zależności od oferty) śledzenia za darmo. 

O nas

Sklep detektywistyczny Gospy zajmuje się sprzedażą urządzeń szpiegowskich, które umożliwiają między innymi śledzenie danej osoby/pojazdu, podsłuchiwanie, czy nagrywanie obrazu i dźwięku za pomocą minikamer. Gospy powstał w odpowiedzi na rosnącą potrzebę korzystania z urządzeń detektywistycznych. Nasze artykuły przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych detektywów, jak i dla osób, które chciałyby samodzielnie skorzystać z akcesoriów szpiegowskich. W naszym asortymencie znajdą Państwo urządzenia zaawansowane technologicznie, a jednocześnie proste w obsłudze, nie wymagające posiadania szerokiej wiedzy z zakresu szpiegowania.

Ostatnie posty

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (Nie publikowany)
   Strona www: (Adres strony wwwhttp://)
* Treść:
Podaj kod
Projekt i realizacja 2014 DiH.pl