Sprawdź co dzieje się w Twoim domu

Sprawdź co dzieje się w Twoim domu

Ile to już razy słyszeliśmy o tym, że niania źle traktowała dziecko? Kilka razy w roku docierają do nas takie informacje. Wtedy każdy z nas zastanawia się nad tym, co sam zrobiłby w takiej sytuacji. W wielu przypadkach niestety rodzic dowiaduje się, dopiero gdy przydarzy się coś naprawdę złego. Wszystkiemu jednak można zapobiec. Wystarczy kilka prostych rozwiązań. Przecież lepiej zapobiegać niż leczyć.

Najlepszym działaniem jest prewencja. Wybór odpowiedniej niani to jedno, a kontrola jej pracy to drugie. Dlatego warto zdecydować się na mini kamery. Urządzenie posłuży do obserwacji domu oraz osoby, która opiekuje się dzieckiem. Dlatego pozwalają na zachowanie wysokiego poziomu poczucia bezpieczeństwa. Poza tym są łatwe w montażu, a ich koszt jest stosunkowo niewielki.

Jeszcze przed zakupem należy dobrze przemyśleć sprawę. Istnieje bowiem wiele rodzajów kamer. Urządzenia do samodzielnej instalacji muszą zostać dobrze ukryte. Wszystko po to, aby nie zostały zidentyfikowane. Istnieje również inne rozwiązanie. Na rynku dostępne są kamery bezprzewodowe wbudowane w przedmioty codziennego użytku.

Kupując kamerę wbudowaną w konkretny przedmiot najlepiej zdecydować się na urządzenie ukryte w zegarze, budziku, czy ramce do fotografii. Dzięki temu obiektyw może znaleźć się praktycznie wszędzie. Budzik umieszczony w sypialni, pokoju dziecięcym czy salonie nie wzbudza żadnych podejrzeń. Podobnie jest z zegarem ściennym. Znakomitym rozwiązaniem mogą okazać się kamery instalacyjne, które niezwykle łatwo ukryć w sprzęcie codziennego użytku, już od dłuższego czasu obecnego w pokoju dziecięcym, takich jak zabawki, zegar, książka czy piórnik.

Współcześnie, urządzenia te oferują wysoką jakość nagranego filmu. Mówimy tutaj o rozdzielczości fullHD 1920x1080px w formacie AVI. Prędkość 30 klatek/sek pozwala na zachowanie płynności nagrania. Z kolei dźwięk nagrywany jest przy wykorzystaniu mikrofonu z funkcją redukcji szumów. Co ważniejsze, nowoczesne urządzenia posiadają także funkcję detekcji ruchu, która samoczynnie rozpoczyna nagranie. Kamerki szpiegowskie wyposażane są w slot kart micro SD o pojemności od 4 do 32GB.

Co ciekawe nowoczesna technologia umożliwia podgląd obrazu z kamery na telefonie komórkowym lub komputerze. Wystarczy odpowiednia aplikacja, aby w kilka sekund uzyskać podgląd z kamery. Mało tego, aplikacja umożliwia także sterowanie urządzeniem. Dzięki temu mamy możliwe jest zapisanie podglądanego wideo lub wykonanie zdjęcia.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich dzieci!

Pozdrawiamy, Gospy.pl

O nas

Sklep detektywistyczny Gospy zajmuje się sprzedażą urządzeń szpiegowskich, które umożliwiają między innymi śledzenie danej osoby/pojazdu, podsłuchiwanie, czy nagrywanie obrazu i dźwięku za pomocą minikamer. Gospy powstał w odpowiedzi na rosnącą potrzebę korzystania z urządzeń detektywistycznych. Nasze artykuły przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych detektywów, jak i dla osób, które chciałyby samodzielnie skorzystać z akcesoriów szpiegowskich. W naszym asortymencie znajdą Państwo urządzenia zaawansowane technologicznie, a jednocześnie proste w obsłudze, nie wymagające posiadania szerokiej wiedzy z zakresu szpiegowania.

Ostatnie posty

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (Nie publikowany)
   Strona www: (Adres strony wwwhttp://)
* Treść:
Podaj kod
Projekt i realizacja 2014 DiH.pl