Jak działa mikrosłuchawka?

Jak działa mikrosłuchawka?

Mikrosłuchawka to jeden z popularniejszych gadżetów szpiegowskich. Pozawala na dyskretne prowadzenie rozmowy tak, by nie zwrócić na siebie uwagi. Znakomicie sprawdza się podczas spotkań i wydarzeń, w czasie których potrzebujemy niepostrzeżenie skontaktować się z inną osobą. Poznaj jej największe zalety, czytając dzisiejszy artykuł.

Mikrosłuchawka – działanie

Mikrosłuchawka jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze, ale by działała sprawnie, należy pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Pierwszym krokiem jest umieszczenie słuchawki w uchu. Dzięki jej niewielkim rozmiarom i cielistej barwie, produkt nie zwraca uwagi osób postronnych. Nadaje się nawet dla użytkowników z krótkimi włosami.

Kolejny element to pętla indukcyjna, która umożliwia przesyłanie dźwięku z telefonu do słuchawki i odwrotnie. Umieszczamy ją na szyi pod ubraniem. Cienki przewód jest niewidoczny pod ubraniem. Wykorzystuje łączność bluetooth i łączy się z telefonem znajdującym się w naszej kieszeni. Dzięki temu wszelkie połączenia wykonane na telefon słyszymy automatycznie w mikrosłuchawce.

Ostatnim elementem zestawu jest przewód z mikrofonem, który umieszczamy pod ubraniem np. w rękawie. Umożliwia on obustronną komunikację. Nie tylko słyszymy to, co druga osoba mówi, ale możemy prowadzić w ten sposób dyskretną rozmowę.

Zalety mikrosłuchawki

Oferowane przez Gospy.pl mikrosłuchawki to sprzęt najwyższej jakości. Gwarantuje znakomity dźwięk – słyszalny jest nawet szept rozmówcy. Także mikrofon charakteryzuje się doskonałą czułością. Mikrosłuchawka może pracować na jednej baterii nawet do 5 godzin. Całość zestawu jest prosta w obsłudze, a jego przygotowanie do działania zajmuje mniej niż minutę. Ponadto produkt został wyposażony w wzmacniacz hybrydowy, gwarantujący idealną jakość dźwięku.

Mikrosłuchawka sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujmy skonsultować się w dyskretny sposób z inną osobą i odbyć z nią dyskretną rozmowę. Gwarantuje 100% dyskrecji i najwyższą jakość działania.

W sklepie detektywistycznym Gospy.pl znajdziesz dwa profesjonalne modele mikrosłuchawek: NANO AZ-1000N, która jest niewidoczna nawet przy krótkich włosach oraz wersję AZ-1000 dla osób o dłuższych włosach (słuchawka jest nieco większa, ale nadal niewidoczna dla osób trzecich). Ponadto oferujemy usługę wypożyczenia sprzętu szpiegowskiego. Jest to dobra alternatywa dla osób, które chcą jednorazowo skorzystać z mikrosłuchawki.

O nas

Sklep detektywistyczny Gospy zajmuje się sprzedażą urządzeń szpiegowskich, które umożliwiają między innymi śledzenie danej osoby/pojazdu, podsłuchiwanie, czy nagrywanie obrazu i dźwięku za pomocą minikamer. Gospy powstał w odpowiedzi na rosnącą potrzebę korzystania z urządzeń detektywistycznych. Nasze artykuły przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych detektywów, jak i dla osób, które chciałyby samodzielnie skorzystać z akcesoriów szpiegowskich. W naszym asortymencie znajdą Państwo urządzenia zaawansowane technologicznie, a jednocześnie proste w obsłudze, nie wymagające posiadania szerokiej wiedzy z zakresu szpiegowania.

Ostatnie posty

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (Nie publikowany)
   Strona www: (Adres strony wwwhttp://)
* Treść:
Podaj kod
Projekt i realizacja 2014 DiH.pl