Dziecko wyjeżdża na ferie? – zapewnij mu maksimum bezpieczeństwa

Dziecko wyjeżdża na ferie? – zapewnij mu maksimum bezpieczeństwa

Ferie zimowe to czas wyjazdów dzieci na kolonie i zimowiska. Często też organizujemy urlop z całą rodziną. Bez względu na to, jak planujecie spędzić czas w tym roku, warto zabezpieczyć swoje dziecko za pomocą specjalistycznych gadżetów szpiegowskich. Ich możliwości przedstawiamy w dzisiejszym artykule.

Wyjazdy dzieci bez rodziców to trudny czas dla opiekunów. By więc ograniczyć sobie zamartwianie, warto wyposażyć pociechę w kilka przydatnych urządzeń, które zwiększą jej bezpieczeństwo, a nam zapewnią spokój ducha.

Lokalizator GPS

Dobrym pomysłem jest wyposażenie dziecka w dobrej jakości lokalizator GPS, który umożliwi nam sprawdzenie, gdzie aktualnie pociecha przebywa. Polecamy urządzenie Trackimo mini, które można umieścić wszędzie. Najlepiej będzie schować go w nieużywanej kieszeni kurtki dziecka. Wtedy sprzęt nie będzie mu przeszkadzał, a my poczujemy się spokojniejsi.

Lokalizator Trackimo mini pozwala na zlokalizowanie obiektu z dokładnością do 2-3 metrów. Na bieżąco przesyła informacje na stronę www, dzięki czemu łatwo możemy sprawdzić położenie dziecka. Dodatkowym atutem sprzętu jest alarm SOS, który umożliwia dziecku wezwanie pomocy w sytuacji zagrożenia. Pozwoli nam to na szybki kontakt z opiekunami zimowiska i przyspieszenie interwencji w przypadku wypadku czy zaginięcia.

W tego typu urządzenie warto wyposażyć dziecko także gdy wyjeżdżamy wspólnie. Nigdy bowiem nie wiadomo, kiedy maluch zgubi się w tłumie albo coś sobie zrobi podczas lekcji jazdy na nartach, która odbywa bez naszego nadzoru.

Podsłuch GSM

Wysyłając dziecko na samodzielny wyjazd, można je również wyposażyć w miniaturowy podsłuch GSM LL-10. Nie chodzi tu o to, by inwigilować własną pociechę, ale by mieć możliwość sprawdzić, czy wszystko u niej w porządku. Urządzenie jest tak małe, że można je umieścić wszędzie np. w torbie podróżnej lub kieszeni kurtki. By uzyskać transmisję dźwięku wystarczy zadzwonić na przymocowaną do sprzętu kartę SIM z konkretnym numerem. Podsłuch sam odbierze połączenie, dając nam

możliwość usłyszenia, co się dzieje w promieniu do 4-5 metrów. Jest to szybki i niezawodny sposób na sprawdzenie, czy nasze dziecko dobrze się bawi i czy jest bezpieczne.

Samodzielne wyjazdy dzieci podczas ferii zimowych stanowią wyzwanie dla rodziców, zwłaszcza jeśli pociecha wyjeżdża po raz pierwszy. W takiej sytuacji sięgniecie po lokalizator GPS czy podsłuch jest całkowicie zrozumiałe. Urządzenia te dają bowiem rodzicom możliwość sprawdzenia czy ich dziecko jest bezpiecznie i czy nie dzieje mu się krzywda. Zanim więc wyślecie latorośl na zimowisko, sprawdźcie naszą ofertę przydatnych akcesoriów szpiegowskich.

O nas

Sklep detektywistyczny Gospy zajmuje się sprzedażą urządzeń szpiegowskich, które umożliwiają między innymi śledzenie danej osoby/pojazdu, podsłuchiwanie, czy nagrywanie obrazu i dźwięku za pomocą minikamer. Gospy powstał w odpowiedzi na rosnącą potrzebę korzystania z urządzeń detektywistycznych. Nasze artykuły przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych detektywów, jak i dla osób, które chciałyby samodzielnie skorzystać z akcesoriów szpiegowskich. W naszym asortymencie znajdą Państwo urządzenia zaawansowane technologicznie, a jednocześnie proste w obsłudze, nie wymagające posiadania szerokiej wiedzy z zakresu szpiegowania.

Ostatnie posty

Projekt i realizacja 2014 DiH.pl