Sklep Stacjonarny: Wólczyńska 69/77 | Warszawa (Bielany)
Podsłuch GSM GF-07
search
  • Podsłuch GSM GF-07
  • Podsłuch GSM GF-07
  • Podsłuch GSM GF-07
  • Podsłuch GSM GF-07
  • Podsłuch GSM GF-07

Podsłuch GSM GF-07

159,00 zł
  • Dostępność: brak na stanie
  • Rodzaj produktu: podsłuch szpiegowski GSM
  • Producent: gospy.pl
Ilość

Total Rating Razem opinii:

0
0/5 - 0 Ocen

Zobacz opinie
0 1 2 3 4 0
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

Nie wiesz jaki produkt wybrać?
Zadzwoń do nas!

+48 500 565 541

Odbiór osobisty w Warszawie
Wólczyńską 69/77

Obecnie brak na stanie

 

Co wyróżnia - Podsłuch GF-07?

 

 

GF-07 to dyskretna czarna kostka  o wymiarach 40x22x16mm, która łączy w sobie funkcję podsłuchu i dyktafonu. Po umieszczeniu w urządzeniu karty SIM oraz karty micro SD można podsłuchiwać urządzenie w czasie rzeczywistym lub wysłać komunikat SMS aktywujący nagranie dźwięku. Czuły mikrofon zapewnia wysoką jakość rejestracji w promieniu 4-5 m.

100% dyskrecji.

Po włożeniu do urządzenia karty SIM dowolnego operatora wystarczy zadzwonić na numer karty znajdującej się w urządzeniu i po kilku sekundach nawiązywane jest połączenie. Od tego momentu możesz słuchać wszystko co dzieje się w promieniu kilku metrów od urządzenia. Podsłuch zaczyna pracować jak mikrofon przekazując dźwięk do Twojego telefonu. Możesz dzwonić z dowolnego miejsca na świecie.

Praca na akumulatorze.

Po wysłaniu do urządzenia komendy SMS rozpocznie ono zapis dźwięku na karcie micro SD.   Zapis możesz przerwać i wznowić w dowolnym momencie wysyłając SMS. Możliwe jest również wykorzystanie podsłuchu jako alarm dźwiękowy. GF-07 został wyposażony w detektor dźwięku, który po wzbudzeniu automatycznie powiadomi Cię o tym przez połączenie telefoniczne wykonane na Twój numer.

Praca pod stałym zasilaniem/zapis na kartę.

Większość podsłuchów dostępnych na rynku oferuje tylko możliwość odsłuchu - bez możliwości zapisu. GF-07 oferuje funkcję rejestracji dźwięku. Zapisane w wygodnej formie na karcie pamięci nagranie odtworzysz na dowolnym komputerze lub telefonie. Dodatkowo możliwość zasilenia podsłuchu z USB (ładowarka sieciowa 5V lub komputer) pozwala zapomnieć o problemie rozładowania akumulatora w kluczowym momencie nagrania.

Komunikacja SMS i łatwa obsługa.

Wszystkie funkcje podsłuchu możesz włączyć/wyłączyć za pomocą komunikatu SMS przesłanego do urządzenia. Możesz również uzyskać informację zwrotną o poziomie naładowania baterii czy wolnym miejscu na karcie pamięci. Czas pracy urządzenia na akumulatorze, bez podłączania do ładowania to ok. 4 dni. Podsłuch GF-07 ze względu na miniaturowe rozmiary i niewielką wagę jest bardzo łatwy do zamontowania.

Film prezentujący podsłuch GF-07 znajdziesz w zakładce TEST VIDEO.

Czas nagrywania
ok. 3-4 godziny / non-stop pod stałym zasilaniem
Detekcja ruchu
Nie
Diody podczerwone (nagrywanie w nocy)
Nie
Sterowanie pilotem
Nie
Do noszenia przy sobie
Nie
Zasilanie
akumulator wielokrotnego ładowania, stałe zasilanie 5V
Pojemność akumulatora
400mAh
Wymiary
40mm x 22mm x 16mm
Kolor
czarny
Czas wysyłki
24h
Rodzaj produktu
podsłuch szpiegowski GSM

Opinie 0 0 1 2 3 4 0 opinii