Czym jest dbałość o  zachowanie dyskrecji? To zachowanie tajemnicy, tak aby nigdy nie wyszła na jaw lub nie została odkryta w niewłaściwym momencie. To Twoja przewaga nad innymi. To wreszcie nasza wizytówka.

 

Twoje dane są sekretem

Sekretem, który nigdy nie zostanie ujawniony. Nie podajemy innym informacji na temat naszych Klientów oraz sprzedanego danej osobie sprzętu. Jeśli Twoja żona, szef, sąsiad lub ktokolwiek inny spyta nas, czy to u nas zakupiłeś swój sprzęt szpiegowski, nigdy tego nie potwierdzimy. Jeśli przyjdą do nas z Twoim urządzeniem i spytają, czy ten długopis, myszka, ramka etc. służy do szpiegowania, nie potwierdzimy. Twoje dane i Twoje dobro są dla nas bardzo ważne.

Jak dyskretnie odebrać przesyłkę?

Jeżeli mieszkasz w miejscowości, w której znajduje się Paczkomat Inpost to droga do dyskretnej przesyłki jest znacznie ułatwiona. Wystarczy, że podasz numer paczkomatu a przesyłka nigdy nie dotrze do Twojego domu. Możesz ją odebrać w przeciągu 72h o dowolnej porze przez 24h/dobę. Jest to najbardziej dyskretny sposób na odebranie przesyłki ze sprzętem szpiegowskim. Jeżeli w Twojej miejscowości nie ma paczkomatu – możesz zamówić kuriera np. do miejsca pracy bądź też pod adres zaufanego znajomego, do którego kurier dostarczy przesyłkę. Pamiętaj – nasze przesyłki nie są w żaden sposób oznaczane logo firmowym i nawet osoba trzecia dopóki nie otworzy przesyłki nie domyśli się co może być w środku.

Dyskretna przesyłka

Nasze przedmioty pakujemy w taki sposób, aby osoba, która odbierze przesyłkę nie zorientowała się, co się w niej znajduje. Brak naszego logo, brak informacji o zawartości. Sprzęt jest zapakowany w białą kopertę bez oznaczeń firmowych lub pudełko owinięte czarną folią. Brak przesłanek, że oto w rękach trzyma sprzęt szpiegowski gwarantują zachowanie pełnej dyskrecji.

Dyskretny odbiór osobisty

Najniższe ryzyko wykrycia zakupu sprzętu szpiegowskiego uzyskasz odbierając zakupy osobiście w Warszawie.  Możesz liczyć na naszą poradę jaki sprzęt wybrać. Podpowiemy również jak go używać. Zadzwoń do nas: 500 565 541 i umów się na spotkanie.

Zachowanie tajemnicy

Oferujemy bogaty wybór sprzętu szpiegowskiego, a co za tym idzie dbamy o to, by tajemnica została zachowana. Zaufali nam detektywi, dziennikarze oraz rodzice z troszczący się o bezpieczeństwo swoich dzieci.  Dla detektywa, dziennikarza śledczego czy w przypadku każdej osoby, która zakupi u nas sprzęt liczy się przede wszystkim zachowanie pełnej dyskrecji. Zarówno nasze produkty, jak i obsługa czy wysyłka dostosowane są do tej zasady. Możesz być spokojny.